TV Empire Tycoon v0.9.51 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 309 ratings )
Price: $0
Download

TV Empire Tycoon v0.9.51 MOD APK – PARA HİLELİ

TV Empire Tycoon v0.9.51 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Codigames firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sahibi olduğunu televizyon stüdyosunda yayınlar hazırlamak, sunmak ve seyirci kitlinizi memnun etmektir. TV Empire Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, geliştirmeleri kolayca yapıp kanallarınızı büyütebilirsiniz. İnşa edilmeyen bekleyen stüdyolar, çalışanlarınız, izleyicileriniz ve dahası sizleri bekliyor. TV Empire Tycoon v0.9.51 sürümünde yeni karakterler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır.

Kurulumu

TV Empire Tycoon v0.9.51 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TV Empire Tycoon 0.9.51 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, tv empire tycoon 0.9.51 altın hile, tv empire tycoon 0.9.51 apk hile, tv empire tycoon 0.9.51 hack apk, tv empire tycoon 0.9.51 hile apk, tv empire tycoon 0.9.51 mod apk, tv empire tycoon 0.9.51 para hile, tv empire tycoon altın hile, tv empire tycoon hack, tv empire tycoon hack apk, tv empire tycoon hile apk, tv empire tycoon mod apk, tv empire tycoon para hile


Download TV Empire Tycoon v0.9.51 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like