Ultimate Dog Simulator v1.0 MOD APK – HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 540 ratings )
Price: $0
Download

Ultimate Dog Simulator v1.0 HİLELİ APK, hayvan simülasyon oyunlarını seven hocalarımın denemesi gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Gluten Free Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan orta seviyeli bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız köpek ile bulunduğunuz şehir içinde avlanmak, hayatta kalmaya çalışmak ve görevleri tamamlamaktır. Ultimate Dog Simulator içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede dinozoru kolayca geliştirebilir, yeni özellikleri kullanabilirsiniz. Geniş oyun evreni, farklı cinsten köpekler, onlarca düşman, aile kurma ve dahası sizleri bekliyor. Ultimate Dog Simulator v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Ultimate Dinosaur Simulator Play Store’da 3.09TL’dir yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Ultimate Dog Simulator v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ultimate Dog Simulator 1.0 yetenek puanı hile apk : oyun içinde 5.seviyeye ulaştığınızda tüm puanlarınızı dilediğiniz gibi dağıtabilirsiniz, yetenek puanlarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, ultimate dog simulator 1.0 android, ultimate dog simulator 1.0 android hile, ultimate dog simulator 1.0 apk, ultimate dog simulator 1.0 apk download, ultimate dog simulator 1.0 apk indir, ultimate dog simulator 1.0 full apk, ultimate dog simulator 1.0 hack apk, ultimate dog simulator 1.0 hile apk, ultimate dog simulator 1.0 indir, ultimate dog simulator 1.0 mod apk, ultimate dog simulator android, ultimate dog simulator apk, ultimate dog simulator hack apk, ultimate dog simulator hile apk, ultimate dog simulator indir, ultimate dog simulator mod apk


Download Ultimate Dog Simulator v1.0 MOD APK – HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like