Ultimate Dragon Simulator v1.0.1 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 323 ratings )
Price: $0
Download

Ultimate Dragon Simulator v1.0.1 FULL APK

Ultimate Dragon Simulator v1.0.1 FULL APK, uzun zamandır hayvan simülasyonu oyunlarını paylaşmıyordum yapımcılığını Gluten Free Games stüdyosunun üstlendiği adından da anlaşılacağı üzere alevler kusan bir ejderhayı yönlendirdiğimiz mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz ejderha ile size verilen görevleri hem yerine getirmek hemde avlanmaktır. Karşınıza düşman olarak; başka ejderhalar, orklar ve insanlar çıkacaktır tek yapmanız gereken hepsini kül edene kadar savaşmaktır. Ejderhanın açlık, susuzluk ve enerji gibi değerlerini sürekli yüksek tutmanız gerekiyor aksi halde savaşırken zorlanabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Ultimate Dragon Simulator Play Store’da 2.90TL’dir.

Kurulumu

Ultimate Dragon Simulator v1.0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, oyun apk, ultimate dragon simulator 1.0.1 android indir, ultimate dragon simulator 1.0.1 apk, ultimate dragon simulator 1.0.1 apk download, ultimate dragon simulator 1.0.1 apk full, ultimate dragon simulator 1.0.1 apk indir, ultimate dragon simulator 1.0.1 full apk, ultimate dragon simulator 1.0.1 full apk download, ultimate dragon simulator 1.0.1 full download, ultimate dragon simulator android, ultimate dragon simulator android indir, ultimate dragon simulator apk, ultimate dragon simulator apk download, ultimate dragon simulator apk full, ultimate dragon simulator apk indir, ultimate dragon simulator full, ultimate dragon simulator full apk


Download Ultimate Dragon Simulator v1.0.1 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like