Ultimate Lion Simulator v1.0 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 852 ratings )
Price: $0
Download

Ultimate Lion Simulator v1.0 FULL APK

Ultimate Lion Simulator v1.0 FULL APK, hayvan simülasyonu oyunlarını sevenler için her zaman ki gibi Gluten Free Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş mükemmel bir oyundur. Adından da anlaşılacağı üzere kontrolünü sağladığınız hayvan bir aslandır. Amacınız kontrol ettiğiniz aslan ile vahşi doğanın tamamen hakimi olduğu arazilerde avlanıp karnınızı doyurup, seviye atlamaktır. Sırtlan, kaplan, fil, timsah, Afrika yaban köpeği ve dahası düşmanlarınız arasında sizi bekliyor… Gerçekçilik konusunda oldukça çalışılmıştır kendi sürünüzü oluşturabilir, öldürdüğünüz hayvanları taşıyıp stok yapabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Ultimate Lion Simulator Play Store’da 2.81TL’dir.

Kurulumu

Ultimate Lion Simulator v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, ultimate lion simulator 1.0 android, ultimate lion simulator 1.0 android indir, ultimate lion simulator 1.0 apk, ultimate lion simulator 1.0 apk download, ultimate lion simulator 1.0 apk indir, ultimate lion simulator 1.0 full apk, ultimate lion simulator android, ultimate lion simulator android full, ultimate lion simulator android indir, ultimate lion simulator apk, ultimate lion simulator apk download, ultimate lion simulator apk full, ultimate lion simulator apk indir, ultimate lion simulator full apk, ultimate lion simulator hack apk


Download Ultimate Lion Simulator v1.0 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like