Ultimate Weapon Simulator Pro v1.1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 888 ratings )
Price: $0
Download

Ultimate Weapon Simulator Pro v1.1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Ultimate Weapon Simulator Pro v1.1.5 FULL APK, silah simülasyon oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını WeaponsPro stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz silahları detaylı bir şekilde incelemek, çeşitli özelleştirmeler yapmak ve atış testini yapmaktır. Tamamı gerçek modellerde tabancalar – tüfekler, özel kaplamalar, geri tepme, ağır çekim ve dahası sizleri bekliyor. Ultimate Weapon Simulator Pro v1.1.5 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, ara yüz olup, görsel ve ses efektlerinde iyileştirmeler yapılmıştır. Sınırsız cephane ile istediğiniz gibi ateş etmek parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ultimate Weapon Simulator Pro Play Store’da 19.99TL’dir.

Kurulumu

Ultimate Weapon Simulator Pro v1.1.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, ultimate weapon simulator pro 1.1.5 android, ultimate weapon simulator pro 1.1.5 apk, ultimate weapon simulator pro 1.1.5 apk indir, ultimate weapon simulator pro 1.1.5 full apk, ultimate weapon simulator pro 1.1.5 mobile, ultimate weapon simulator pro android, ultimate weapon simulator pro android apk, ultimate weapon simulator pro apk, ultimate weapon simulator pro full apk


Download Ultimate Weapon Simulator Pro v1.1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like