Ultimate Wolf Simulator v1.0.1 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 73 ratings )
Price: $0
Download

Ultimate Wolf Simulator v1.0.1 FULL APK

Ultimate Wolf Simulator v1.0.1 FULL APK, günün ilk konusu olarak hayvan simülasyonu oyunlarını sevenlerin denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gluten Free Games stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz kurt ile doğanın vahşiliğiyle mücadele edip seviyesini yükseltmektir. Ultimate Wolf Simulator genel itibari ile kurdun hayatına dair bir çok şeyi konu almıştır: yemek yemek, avlanmak, sürü kurmak, bölgeyi işaretlemek ve dahası… Oyun evreni içinde gece gündüz döngüsü, gerçekçi fizik motoru, onlarca farklı yırtıcı hayvan ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Ultimate Wolf Simulator Play Store’da 2.65TL’dir 780’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Ultimate Wolf Simulator v1.0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, ultimate wolf simulator 1.0.1 android indir, ultimate wolf simulator 1.0.1 apk download, ultimate wolf simulator 1.0.1 apk indir, ultimate wolf simulator 1.0.1 full apk, ultimate wolf simulator android, ultimate wolf simulator android indir, ultimate wolf simulator apk, ultimate wolf simulator apk download, ultimate wolf simulator apk full, ultimate wolf simulator apk indir, ultimate wolf simulator full apk


Download Ultimate Wolf Simulator v1.0.1 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like