UNKILLED v0.0.5 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 165 ratings )
Price: $0
Download

UNKILLED v0.0.5 MOD APK – MERMİ HİLELİ

UNKILLED v0.0.5 MERMİ HİLELİ APK, mobil sektörüne Dead Trigger oyununu kazandırmış olan MADFINGER Games stüdyosuna ait klasik zombilerle mücadeleyi konu alan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile size verilen görevler doğrultusunda zombileri öldürmektir. UNKILLED içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi ve sınırsız enerji hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede zombilere silahın öfkesini kusabilir yenilmez olabilirsiniz. Küresel boyutlara ulaşan zombi salgınından etkilenen tüm insanları öldürmek önceliğiniz… 300’den fazla görev, 50 farklı silah ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Unkilled Play Store’da yeni olduğu için 80’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

]UNKILLED v0.0.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.madfingergames.unkilled” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

UNKILLED v0.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UNKILLED v0.0.5 mermi hile apk : silahınız da bulunan mermi sınırsızdır.

UNKILLED v0.0.5 enerji hile apk : enerjiniz sınırsızdır aralıksız oyunlara girebilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 94 Yorum Android Oyununkilled 0.0.5 android, unkilled 0.0.5 apk hile, unkilled 0.0.5 hack apk, unkilled 0.0.5 hile apk, unkilled 0.0.5 hile indir, unkilled 0.0.5 mermi hile apk, unkilled 0.0.5 mod android, unkilled 0.0.5 mod apk, unkilled 0.0.5 mod apk indir, unkilled android, unkilled enerji hile apk, unkilled full apk, unkilled hack apk, unkilled hile apk, unkilled mod apk


Download UNKILLED v0.0.5 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like