Uno & Friends v2.9.0f MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 184 ratings )
Price: $0
Download

Uno & Friends v2.9.0f MOD APK – MEGA HİLELİ

Uno & Friends v2.9.0f MEGA HİLELİ APK, kart oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü GAMELOFT stüdyosunun üstlendiği benimde severek oynadığım mükemmel bir oyundur. Amacınız dünyanın dört bir yanından oyuncu ile popüler kart oyunu olan UNO’yu oynamaktır. Uno & Friends içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani MEGA HİLELİ olarak sunuyorum bu sayede oyuna VIP üye olarak başlayabilir, tüm avatarları ve kart modellerini kullanabilirsiniz… Kısaca UNO kart oyunun işleyişini anlatmak istiyorum aynı sayıdan veya aynı renkten kartları sıra size geldiğinde masaya koyarak elinizdeki kart sayısını bitirmek ve UNO yapmaktır. Uno & Friends v2.9.0f sürümünde Hayalet Avcıları teması hakimdir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Uno & Friends Play Store’da 1.110.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

ÖNEMLİ UYARI : Oyunu bir defaya mahsus olarak GOOGLE PLAY STORE’dan indirmeye başlayın ve bir kaç mb indikten sonra iptal edin aksi halde oyun açılmaz ve LİSANS hatası alırsınız. (Play Store linki : UNO)

Uno & Friends v2.9.0f MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Uno Friends 2.9.0f kart hile apk : oyun içindeki tüm kart tasarımları açıktır.

Uno Friends2.9.0f vip hile apk : oyuna vip üye olarak başlarsınız.

Uno Friends 2.9.0f avatar hile apk : oyun içindeki tüm avatarlar açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Kart Oyunlarıandroid oyun indir, uno android, uno friends 2.9.0f android hack, uno friends 2.9.0f android hile, uno friends 2.9.0f android mod, uno friends 2.9.0f apk hile, uno friends 2.9.0f apk mod, uno friends 2.9.0f full apk, uno friends 2.9.0f hack apk, uno friends 2.9.0f hile apk, uno friends 2.9.0f kart hile, uno friends 2.9.0f mod apk, uno friends 2.9.0f vip hile, uno friends android hack, uno friends android hile, uno friends android mod, uno friends android vip, uno friends apk hile, uno friends apk mod, uno friends avatar hile, uno friends hack, uno friends hile apk, uno friends kart hile, uno friends vip hile, uno hack apk, uno hile apk


Download Uno & Friends v2.9.0f MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like