Uzaydan Gelen Fırtına v0.9.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 175 ratings )
Price: $0
Download

Uzaydan Gelen Fırtına v0.9.6 FULL APK, hikaye tabanlı, macera, bulmaca oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Sticky Studios firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile dünyaya sıkıntılı olan iklim afetlerini aşmak, görevleri tamamlamak ve insanlığı kurtarmaktır. Uzaydan Gelen Fırtına içinde her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da oyun içinde ücretli ürünler mevcuttu bu yüzden FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, görevleri tamamlayabilir, hikayenin sonuna ulaşabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, farklı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Film uyarlamasıdır, oynanış olarak Hitman GO, Lara Croft GO tarzındadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Uzaydan Gelen Fırtına v0.9.6 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Geostorm Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Uzaydan Gelen Fırtına v0.9.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Uzaydan Gelen Fırtına 0.9.6 full apk : oyun içindeki ücretli bölümlerin kilidi açıktır.

Uzaydan Gelen Fırtına 0.9.6 ipucu hile apk : oyun içinde sınırsız ipucu kullanabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, geostorm android hile, geostorm android mod, geostorm apk, geostorm apk hack, geostorm apk hile, geostorm apk mod, geostorm full apk, geostorm hack apk, geostorm hile apk, geostorm mod apk, uzaydan gelen fırtına 0.9.6 android, uzaydan gelen fırtına 0.9.6 apk, uzaydan gelen fırtına 0.9.6 full apk, uzaydan gelen fırtına 0.9.6 hack apk, uzaydan gelen fırtına 0.9.6 mod apk, uzaydan gelen fırtına 0.9.6 tam sürüm, uzaydan gelen fırtına android, uzaydan gelen fırtına android indir, uzaydan gelen fırtına apk, uzaydan gelen fırtına apk download, uzaydan gelen fırtına full apk, uzaydan gelen fırtına tam sürüm apk


Download Uzaydan Gelen Fırtına v0.9.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like