Vector v1.1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 437 ratings )
Price: $0
Download

Vector v1.1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Vector v1.1.0 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum koşu oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm sürükleyici bir oyundur. Yapımcılığını NEKKI stüdyosu üstlenmiştir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile engelli yollardan ilerleyerek sizi kovalan adama yakalanmadan bölümün sonuna ulaşmaktır. Normal şartlarda kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da belirli bir seviyeden sonra satın alınmasını istiyordu bu sorunun önüne geçebilmek için FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya bağlı kalmadan dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Zorlu ve bol engelli yollar, 40’dan fazla bölüm, sıkı düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Vector Full Play Store’da 2.24TL’dir 26.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Vector v1.1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunvector 1.1.0 apk download, vector 1.1.0 apk full, vector 1.1.0 apk indir, vector 1.1.0 full apk, vector 1.1.0 hack apk, vector 1.1.0 premium apk, vector 1.1.0 pro apk, vector android, vector apk, vector apk indir, vector full 1.1.0 android, vector full 1.1.0 apk, vector full 1.1.0 apk download, vector full 1.1.0 apk indir, vector full 1.1.0 full, vector full 1.1.0 full apk, vector full 1.1.0 tam sürüm, vector full android, vector full apk, vector tam sürüm


Download Vector v1.1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like