Vegas Gangsteri v4.0.0i MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 641 ratings )
Price: $0
Download

Vegas Gangsteri v4.0.0i MOD APK – PARA HİLELİ

Vegas Gangsteri v4.0.0i PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız belalı gangster karakteri ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamaktır. Vegas Gangsteri içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp tehlikeli bir gangstere dönüşebilirsiniz. Onlarca araba, silah, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor. Vegas Gangsteri v4.0.0i sürümünde Çin Ay yılı etkinlikleri, yeni araçlar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Vegas Gangsteri Play Store’da 5.200.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

ÖNEMLİ UYARI : Oyunu bir defaya mahsus olarak GOOGLE PLAY STORE’dan indirmeye başlayın ve bir kaç mb indikten sonra iptal edin aksi halde oyun açılmaz ve LİSANS hatası alırsınız.

Vegas Gangsteri v4.0.0i SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Vegas Gangsteri v4.0.0i MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vegas Gangsteri 4.0.0i para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.0.0i elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.0.0i anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.0.0i yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, vegas gangsteri 4.0.0i altın hile, vegas gangsteri 4.0.0i android hile, vegas gangsteri 4.0.0i elmas hile, vegas gangsteri 4.0.0i hack apk, vegas gangsteri 4.0.0i hile apk, vegas gangsteri 4.0.0i mod apk, vegas gangsteri 4.0.0i para hile, vegas gangsteri altın hile apk, vegas gangsteri android hile, vegas gangsteri apk, vegas gangsteri araba hile, vegas gangsteri elmas hile, vegas gangsteri elmas hile apk, vegas gangsteri full apk, vegas gangsteri gem hack, vegas gangsteri gold hack, vegas gangsteri hack, vegas gangsteri hack apk, vegas gangsteri hile apk, vegas gangsteri hile indir, vegas gangsteri mod apk, vegas gangsteri para hile, vegas gangsteri para hile apk, vegas gangsteri sınırsız para hile, vegas gangsteri vip hile, vegas gangsteri yetenek puanı hile


Download Vegas Gangsteri v4.0.0i MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like