Viking Village RTS v8.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 469 ratings )
Price: $0
Download

Viking Village RTS v8.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Viking Village RTS v8.4 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve köy kurma – yönetme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Limitless LLC firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile bulunduğunuz orta çağ evreninde kendi bölgenizi inşa etmek, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek galip gelmektir. Viking Village içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani alışveriş hileli, sınırsız para hileli, sınırsız kaynak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz kahramanların kilidini açıp yenilmez bir orduya sahip olabilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip karakterler, uzun süren savaşlar, geniş oyun haritası ve dahası sizleri bekliyor. Viking Village RTS v8.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Viking Village Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Viking Village v8.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Viking Village 8.4 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm karakter ve özelliklerin kilidi açıktır.

Viking Village 8.4 kaynak hile apk : oyun içindeki odun, taş ve yiyecek miktarınız önemli değildir, istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, her zaman yeter.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, viking village 8.4 altın hile, viking village 8.4 android hile, viking village 8.4 apk hile, viking village 8.4 apk mod, viking village 8.4 full apk, viking village 8.4 hack apk, viking village 8.4 heroes hack, viking village 8.4 hile apk, viking village 8.4 mod apk, viking village 8.4 para hile, viking village altın hile, viking village android hile, viking village apk hile, viking village apk mod, viking village hack, viking village hack apk, viking village hile apk, viking village mod apk, viking village money hack, viking village para hile


Download Viking Village RTS v8.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like