Virtua Tennis Challenge v4.5.4 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 762 ratings )
Price: $0
Download

Virtua Tennis Challenge v4.5.4 FULL APK – SD DATA

Virtua Tennis Challenge v4.5.4 FULL APK, mobil platform için geliştirilmiş en başarılı tenis oyunudur. Yapımcılığını dünyaca ünlü SEGA stüdyosu üstlenmiştir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile karşınızdaki rakip ile kıyasıya mücadele ederek onu yenmektir. Turnuvalara katılabilir, bluetooth yoluyla multiplayer yani çok oyunculu modda arkadaşlarınıza karşı mücadele edebilirsiniz. 50 farklı oyuncu, 18 tenis kortu, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor… Gerçekçi fizik motoru ve kolay oynanışı ile kalbinizi fethedeceğine eminim. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Virtua Tennis Challenge Play Store’da 11.49TL’dir 18.800’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Virtua Tennis Challenge v4.5.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “jp.co.sega.vtc” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Virtua Tennis Challenge v4.5.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunvirtua tennis 4.5.4 android, virtua tennis 4.5.4 apk, virtua tennis 4.5.4 apk download, virtua tennis 4.5.4 apk full, virtua tennis 4.5.4 apk indir, virtua tennis 4.5.4 full apk, virtua tennis 4.5.4 hack apk, virtua tennis android, virtua tennis android indir, virtua tennis apk download, virtua tennis apk full, virtua tennis apk indir, virtua tennis challenge 4.5.4 android, virtua tennis challenge 4.5.4 apk full, virtua tennis challenge 4.5.4 apk indir, virtua tennis challenge 4.5.4 full android, virtua tennis challenge 4.5.4 full apk, virtua tennis challenge 4.5.4 hack apkvirtua tennis challenge 4.5.4, virtua tennis challenge apk, virtua tennis full apk, vtc sega apk


Download Virtua Tennis Challenge v4.5.4 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like