Walk Master v1.30 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 687 ratings )
Price: $0
Download

Walk Master v1.30 MOD APK – PARA HİLELİ

Walk Master v1.30 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Two Men and a Dog firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız keçi ve uzun çubukları ile bulunduğunuz zorlu yollarda ilerlemek, engelleri aşmak bölüm sonuna ulaşmaktır. Walk Master içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Tehlikeli piranalar, farklı karakterler, zor bölümler ve dahası sizleri bekliyor. Walk Master v1.30 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Walk Master Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Walk Master v1.30 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Walk Master 1.30 para hile apk : oyun içinde sahip olduğunuz para önemli değildir, istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız her şeye yeter ve azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, walk master 1.30 altın hile, walk master 1.30 apk hile, walk master 1.30 apk mod, walk master 1.30 hack apk, walk master 1.30 hile apk, walk master 1.30 mod apk, walk master 1.30 para hile, walk master altın hile, walk master android hile, walk master apk, walk master apk hile, walk master apk mod, walk master hack, walk master hack apk, walk master hile apk, walk master mod apk, walk master para hile


Download Walk Master v1.30 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like