War Tortoise 2 v1.03.13.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 17 views
( 775 ratings )
Price: $0
Download

War Tortoise 2 v1.03.13.5 MOD APK – PARA HİLELİ

War Tortoise 2 v1.03.13.5 PARA HİLELİ APK, savunma, savaş ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Foursaken Media stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı dev kaplumbağa ile bölgenizi korumak ve düşmanlarınızı yok etmektir. War Tortoise 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, silahlarınızı ve ordunuzu geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen düşman akınları, yok edici güçte silahlar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. War Tortoise 2 sürümünde yeni kahramanlar, kaplumbağalar, savaşçılar ve eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. War Tortoise 2 Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

 

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

UYARI : oyun içinde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz altın veya elmas miktarı önemli değildir.

Kurulumu

War Tortoise 2 v1.03.13.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.foursakenmedia.wartortoise2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

War Tortoise 2 v1.03.13.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

War Tortoise 2 1.03.13.5 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Savunma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, war tortoise 2 1.03.13.5 altın hile, war tortoise 2 1.03.13.5 apk, war tortoise 2 1.03.13.5 hack apk, war tortoise 2 1.03.13.5 hile apk, war tortoise 2 1.03.13.5 mod apk, war tortoise 2 1.03.13.5 para hile, war tortoise 2 altın hile, war tortoise 2 android, war tortoise 2 apk, war tortoise 2 apk hile, war tortoise 2 hack, war tortoise 2 hack apk, war tortoise 2 hile apk, war tortoise 2 mod apk, war tortoise 2 para hile


Download War Tortoise 2 v1.03.13.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like