War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 578 ratings )
Price: $0
Download

War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK – PARA HİLELİ

War Tortoise – Idle War Game v1.02.01.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, kıyasıya mücadele ve yıkımın olduğu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Foursaken Media firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlandırılmış dev kaplumbağa ve hayvanlar düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve bölgenizi savunmaktır. War Tortoise içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede silahlarınızı geliştirebilir düşmanlara karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, onlarca aşama, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. War Tortoise v1.02.01.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. War Tortoise Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

War Tortoise v1.02.01.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.foursakenmedia.warturtle” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

War Tortoise 1.02.01.5 para hile apk : oyun içinde STORE kısmında istediğiniz gibi jeton harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, war tortoise 1.02.01.5 altın hile, war tortoise 1.02.01.5 apk hile, war tortoise 1.02.01.5 hack apk, war tortoise 1.02.01.5 hile apk, war tortoise 1.02.01.5 mod apk, war tortoise 1.02.01.5 para hile, war tortoise altın hile, war tortoise apk, war tortoise apk hile, war tortoise apk mod, war tortoise hack, war tortoise hack apk, war tortoise hile apk, war tortoise jeton hile, war tortoise mod apk, war tortoise para hile


Download War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like