WarFriends v1.4.0 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 685 ratings )
Price: $0
Download

WarFriends v1.4.0 MERMİ HİLELİ APK, silahlı çatışma ve mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CHILLINGO stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakterler ile bulunduğunuz savaşa alanı içinde rakibinizle çatışarak onu yenmek ve bölüm tamamlamaktır. WarFriends içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede hiç durmadan ateş edebilir, yenilmez olup rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen savaşlar, onlarca silah, farklı özelliklere sahip askerler ve dahası sizleri bekliyor. WarFriends v1.4.0 sürümünde hata düzenlemeleri ve dengeli rakipler gelmesi için geliştirmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. WarFriends Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

WarFriends v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

WarFriends 1.4.0 mermi hile apk : oyun içinde merminiz azalmaz, daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

100 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, warfriends 1.4.0 ammo hack, warfriends 1.4.0 apk hile, warfriends 1.4.0 bullet hack, warfriends 1.4.0 hack apk, warfriends 1.4.0 hile apk, warfriends 1.4.0 mermi hile, warfriends 1.4.0 mod apk, warfriends 1.4.0 sınırsız mermi hile, warfriends ammo hack, warfriends android hack, warfriends android hile, warfriends apk hile, warfriends apk indir, warfriends bullet hack, warfriends hack apk, warfriends hile apk, warfriends mermi hile, warfriends mod apk, warfriends unlimited ammo


Download WarFriends v1.4.0 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like