Wargame Constructor v2.3 MOD APK – Premium HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 189 ratings )
Price: $0
Download

Wargame Constructor v2.3 MOD APK – Premium HİLELİ

Wargame Constructor v2.3 Premium HİLELİ APK, strateji, savaş ve yönetim üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Eriksen Software firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız devlet ile bulunduğunuz harita üzerinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, sınırlarınızı korumak ve genişletmektir. Wargame Constructor içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan premium özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça kayıt edip, kaldığınız yerden oynayabilirsiniz. Gerçek haritalar, farklı ülkeler, senaryolar ve dahası sizleri bekliyor. Wargame Constructor v2.3 sürümünde yeni askeri birimler ve izleme modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Wargame Constructor Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Wargame Constructor v2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Wargame Constructor 2.3 hile apk : oyun içinde premium özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, wargame constructor 2.3 apk hile, wargame constructor 2.3 hack apk, wargame constructor 2.3 hile apk, wargame constructor 2.3 mod apk, wargame constructor 2.3 premium hile, wargame constructor apk hile, wargame constructor apk mod, wargame constructor hack, wargame constructor hack apk, wargame constructor hile apk, wargame constructor mod apk, wargame constructor premium apk, wargame constructor premium hile


Download Wargame Constructor v2.3 MOD APK – Premium HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like