Westland Survival v0.15.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 593 ratings )
Price: $0
Download

Westland Survival v0.15.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Westland Survival v0.15.2 PARA HİLELİ APK, macera, açık dünya ve hayatta kalma türündeki oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Helio Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kovboy ile bulunduğunuz açık dünya içinde haydutlara karşı mücadele etmek ve kendi yaşam alanınızı kurmaktır. Westland Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi rahatça geliştirebilir, düşmanlarınıza karşı yenilmez olabilirsiniz. Detaylı craft sistemi, görevler, tehlikeli bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Westland Survival v0.15.2 sürümünde öldükten sonra ekipmanları kaybetme kaldırılmış olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Westland Survival Play Store’da 160.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Westland Survival v0.15.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Westland Survival 0.15.2 para hile apk : oyun içinde marketten alışveriş yaparken paranız azalmaz, artar.

Westland Survival 0.15.2 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları gereksinimleri olmadan oluşturabilirsiniz, bu sürümde tezgahlar eklendiği için craft öncesi istenilen ürünün tezgahına sahip olmanız şarttır.

Westland Survival 0.15.1 split hile apk : oyun içindeki birçok eşyayı split yaparak çoğaltabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, westland survival 0.15.2 android hile, westland survival 0.15.2 apk hile, westland survival 0.15.2 apk mod, westland survival 0.15.2 hack apk, westland survival 0.15.2 hile apk, westland survival 0.15.2 mod apk, westland survival 0.15.2 money hack, westland survival 0.15.2 para hile, westland survival android hile, westland survival apk hile, westland survival apk mod, westland survival craft hack, westland survival hack, westland survival hack apk, westland survival hile apk, westland survival mod apk, westland survival para hile, westland survival split hack


Download Westland Survival v0.15.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like