Westland Survival v0.9.19 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 296 ratings )
Price: $0
Download

Westland Survival v0.9.19 MOD APK – MEGA HİLELİ

Westland Survival v0.9.19 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, aksiyon ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Helio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kovboy ile bulunduğunuz açık dünya içinde haydutlara karşı mücadele etmek ve kendi yaşama alanınızı kurmaktır. Westland Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi rahatça geliştirebilir, düşmanlarınıza karşı yenilmez olabilirsiniz. Kullanabileceğiniz onlarca eşya, craft sistemi, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Westland Survival v0.9.19 sürümünde harita ve spirit cave (ruh mağarası) için düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Westland Survival Play Store’da 75.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Westland Survival v0.9.19 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Westland Survival 0.9.19 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız daima artar.

Westland Survival 0.9.19 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları gereksinimleri olmadan oluşturabilirsiniz.

Westland Survival 0.9.19 split hile apk : oyun içindeki birçok eşyayı split yaparak çoğaltabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, westland survival 0.9.19 android hile, westland survival 0.9.19 apk hile, westland survival 0.9.19 apk mod, westland survival 0.9.19 hack apk, westland survival 0.9.19 hile apk, westland survival 0.9.19 mod apk, westland survival 0.9.19 money hack, westland survival 0.9.19 para hile, westland survival android hile, westland survival apk hile, westland survival apk mod, westland survival craft hack, westland survival hack, westland survival hack apk, westland survival hile apk, westland survival mod apk, westland survival para hile, westland survival split hack


Download Westland Survival v0.9.19 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like