Westland Survival v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 119 ratings )
Price: $0
Download

Westland Survival v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Westland Survival v1.2.0 EŞYA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Helio Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kovboy karakter ile vahşi batıda kendi yaşam alanınızı kurmak, haydutlara karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaktır. Westland Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK vip hileli, split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi rahatça geliştirebilir, düşmanlarınıza karşı yenilmez olabilirsiniz. Onlarca eşya, detaylı craft sistemi, kasabalar ve dahası sizleri bekliyor. Westland Survival v1.2.0 sürümünde yeni görevler, etkinlikler ve ortamlar sizieri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Westland Survival Play Store’da 280.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Westland Survival v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Westland Survival 1.2.0 para hile apk : oyun içinde marketten yulaf satın alabilirsiniz, paranız eksi değerlere düşer, artık eskisi gibi hile olmuyor, onun haricinde para hilesi sorunludur.

Westland Survival 1.2.0 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları gereksinimleri olmadan oluşturabilirsiniz, bu sürümde tezgahlar eklendiği için craft öncesi istenilen ürünün tezgahına sahip olmanız şarttır.

Westland Survival 1.2.0 split hile apk : oyun içindeki birçok eşyayı split yaparak çoğaltabilirsiniz.

Westland Survival 1.2.0 tezgah hile apk : oyun içinde tezgahta yaptığınız ürünler için sadece 1 saniye beklersiniz.

Westland Survival 1.2.0 vip hile apk : oyuna vip yani premium üye olarak başlarsınız.

Westland Survival 1.2.0 harita hile apk : oyunda etkinliklerin çıkmasını önlediği için kaldırdım, artık çalışmıyor..

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, westland survival 1.2.0 android hile, westland survival 1.2.0 apk hile, westland survival 1.2.0 apk mod, westland survival 1.2.0 hack apk, westland survival 1.2.0 hile apk, westland survival 1.2.0 mod apk, westland survival 1.2.0 money hack, westland survival 1.2.0 para hile, westland survival android hile, westland survival apk hile, westland survival apk mod, westland survival craft hack, westland survival hack, westland survival hack apk, westland survival hile apk, westland survival mod apk, westland survival para hile, westland survival split hack


Download Westland Survival v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like