While True Learn v1.2.91 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 38 views
( 142 ratings )
Price: $0
Download

While True Learn v1.2.91 FULL APK – TAM SÜRÜM

while True: learn() v1.2.91 FULL APK, programlama dillerine ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Nival International firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve kedi ile karmaşık sistemler üzerinde ilerlemek, sürükle – bırak mantığıyla kodlama yapmak ve şirketinizde para kazanmaktır. Bulmacalar, kafa yoran sistemler, kedinizin komik halleri ve dahası sizleri bekliyor. While True Learn v1.2.91 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Mantıklı bir şekilde düşünüp, makinelerin anlayacağı dilde geliştirmeler yapmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D – 3D olup, ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. While True Learn Play Store’da 34.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

While True Learn v1.2.91 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, while true learn 1.2.91 android, while true learn 1.2.91 apk, while true learn 1.2.91 full apk, while true learn 1.2.91 mobile, while true learn android, while true learn android apk, while true learn android indir, while true learn apk, while true learn apk indir, while true learn full apk, while true learn mobile


Download While True Learn v1.2.91 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like