White Night v1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 868 ratings )
Price: $0
Download

White Night v1.1 FULL APK, farklı türden oyun arayışlarına girmişseniz kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playdigious stüdyosunun üstlendiği geçtiğimiz günlerde Android platformuna giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz siyah beyaz evren içinde bir trafik kazasından sonra girmiş olduğunuz konaktaki gizemli olayları çözmek, hayatta kalmaya çalışmak ve karanlığı aydınlatmaktır. White Night STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Uzun soluklu oyun yapısı, kaliteli sesler, garip olaylar ve dahası sizleri bekliyor. Oyun adından anlaşılacağı üzere tamamı siyah-beyaz ortamlar sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. White Night Play Store’da 16.99TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

White Night v1.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.playdigious.whitenight” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

White Night v1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 141 Yorum Android Oyun, Korku Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, white night 1.1 android indir, white night 1.1 apk, white night 1.1 apk download, white night 1.1 apk indir, white night 1.1 full apk, white night android, white night android download, white night android indir, white night apk, white night apk download, white night apk indir, white night full apk, white night mobile, white night mobile apk, white night telefon, white night telefon için


Download White Night v1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like