Windward v1507065 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 209 ratings )
Price: $0
Download

Windward v1507065 FULL APK

Windward v1507065 FULL APK, aksiyon, macera, strateji ve RPG oyunlarından hoşlanıyorsanız yapımcılığını Tasharen Entertainment stüdyosunun üstlendiği denizlerin kahramanı olabileceğiniz mükemmel oyunu sunmak istiyorum. Amacınız kontrol ettiğiniz gemi ile bulunduğunuz sularda hakimiyetinizi sağlamaktır. Seafight benzeri bir oyun olduğunu söyleyebilirim ister tek başınıza isterseniz de multiplayer yani çok oyunculu modda diğer insanlarla oynayabilirsiniz. Windward da fazlasıyla detay olduğunu bilmenizi isterim oyunu tam anlamıyla kavramınız bir zaman alabilir ancak oldukça keyiflidir. Geminiz ile konaklayabileceğiniz onlarca liman, kötü niyetli korsanlar, zorlu oyun düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor… Düşmanlarınızı yok edin, mallarını yağmalayıp satarak para kazanın ve geminizi geliştirin. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Windward Play Store’da 27,84TL’dir.

Kurulumu

Windward v1507065 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, windward 1507065 android, windward 1507065 apk, windward 1507065 apk download, windward 1507065 full apk, windward 1507065 mobile, windward android, windward android apk, windward android download, windward android indir, windward android mobile, windward apk, windward apk download, windward apk indir, windward apk mobile, windward full apk, windward full apk indir, windward full sürüm android, windward mobil, windward mobile apk


Download Windward v1507065 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like