Wings Of Duty v4.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 508 ratings )
Price: $0
Download

Wings Of Duty v4.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Wings Of Duty v4.0.3 PARA HİLELİ APK, uçak simülasyon ve askeri savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Phanotek, Inc firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız 2.Dünya Savaşı zamanındaki uçaklar ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini imha etmektir. Wings Of Duty içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız miktar para ile başlama hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilir, uçakların kilidi açabilirsiniz. Zorlu görevler, gerçek modellerde uçaklar, tehlikeli düşman kuvvetleri ve dahası sizleri bekliyor. Wings Of Duty v4.0.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Wings Of Duty Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Wings Of Duty v4.0.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.phanotek.wingsofduty” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Wings Of Duty v4.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Wings Of Duty v4.0.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda eğitimden sonra paranıza bakmanız yeterlidir, paranız az olarak görünebilir ama harcama yaptığınızda eksilmez. Harcama yaparken aynı anda defalarca ürün uçak alımı veya geliştirme yapmayın, 3-4 alışverişte bir uçağınızı kullanın bu sayede ban yeme riskiniz pek olmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, wings of duty 4.0.3 altın hile, wings of duty 4.0.3 apk hile, wings of duty 4.0.3 apk mod, wings of duty 4.0.3 hack apk, wings of duty 4.0.3 hile apk, wings of duty 4.0.3 mod apk, wings of duty 4.0.3 para hile, wings of duty altın hile, wings of duty android hile, wings of duty apk hile, wings of duty apk mod, wings of duty hack, wings of duty hack apk, wings of duty hile, wings of duty hile apk, wings of duty mod apk, wings of duty money hack, wings of duty para hile


Download Wings Of Duty v4.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like