Winter War v0.41 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 406 ratings )
Price: $0
Download

Winter War v0.41 FULL APK – TAM SÜRÜM

Winter War v0.41 FULL APK, aksiyon, savaş ve askeri simülasyon oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Thorium Game Lab firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz savaş alanında düşman birliklerine karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Gerçek tarihten savaşlar, kullanabileceğiniz farklı silahlar, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. Tarafınızı seçin, karakterinizin kullanacağı silahı belirleyin ve savaş alanına girip düşmanlarınıza karşı mücadele edin. Winter War v0.41 sürümünde hata düzenlemeleri yapılarak herkes için sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Winter War Play Store’da 5.99TL’dir.

Kurulumu

Winter War v0.41 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Savaş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, winter war 0.41 android, winter war 0.41 apk, winter war 0.41 full apk, winter war android, winter war android apk, winter war apk, winter war apk indir, winter war full apk, winter war mobile, winter war mobile apk, winter war telefon için


Download Winter War v0.41 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like