World Bus Driving Simulator v1.16 MOD APK – PARA / OTOBÜS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 749 ratings )
Price: $0
Download

World Bus Driving Simulator v1.16 MOD APK – PARA / OTOBÜS HİLELİ

World Bus Driving Simulator v1.16 PARA HİLELİ APK, otobüs sürme ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Dynamic Games Ltda firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız otobüs ile bulunduğunuz şehirler arası yollarda yolcu taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. World Bus Driving Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm otobüslerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz otobüsü sürüp yolların kralı olabilirsiniz. Uzun yollar, farklı modellerde otobüsler, yolcuların istekleri ve dahası sizleri bekliyor. World Bus Driving Simulator v1.16 sürümünde iki yeni otobüs ve bir şehir eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir. World Bus Driving Simulator Play Store’da 130.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

World Bus Driving Simulator v1.16 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World Bus Driving Simulator 1.16 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

World Bus Driving Simulator 1.16 otobüs hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan otobüslerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, world bus driving simulator 1.16 apk hile, world bus driving simulator 1.16 hack apk, world bus driving simulator 1.16 hile apk, world bus driving simulator 1.16 mod apk, world bus driving simulator 1.16 money hack, world bus driving simulator 1.16 para hile, world bus driving simulator altın hile, world bus driving simulator apk hile, world bus driving simulator hack apk, world bus driving simulator hile, world bus driving simulator hile apk, world bus driving simulator mod apk, world bus driving simulator para hile


Download World Bus Driving Simulator v1.16 MOD APK – PARA / OTOBÜS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like