World Conqueror 2 v1.3.6 MOD APK – MADALYA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 453 ratings )
Price: $0
Download

World Conqueror 2 v1.3.6 MOD APK – MADALYA HİLELİ

World Conqueror 2 v1.3.6 MADALYA HİLELİ APK, savaş, strateji ve tarihi oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını EasyTech firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ve askeri birlikler ile bulunduğunuz harita üstünde rakip devletlere karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. World Conqueror 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız madalya hileli olarak sunuyorum bu sayede generali istediğiniz gibi geliştirebilir, yenilmez bir komutana dönüşebilirsiniz. Onlarca devlet, gerçek tarihten olaylar, generaller ve dahası sizleri bekliyor. Guderian, Rommel, Patton, Zhukov, Nimitz, MacArthur, Yamamoto, Montgomery ve Gaulle gibi komutanlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. World Conqueror 2 v1.3.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. World Conqueror 2 Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

World Conqueror 2 v1.3.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World Conqueror 2 1.3.6 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, world conqueror 2 1.3.6 android hile, world conqueror 2 1.3.6 apk, world conqueror 2 1.3.6 hack, world conqueror 2 1.3.6 hack apk, world conqueror 2 1.3.6 hile apk, world conqueror 2 1.3.6 madalya hile, world conqueror 2 1.3.6 medals hack, world conqueror 2 1.3.6 mod apk, world conqueror 2 apk, world conqueror 2 full apk, world conqueror 2 hack apk, world conqueror 2 hile apk, world conqueror 2 madalya hile, world conqueror 2 medals mod, world conqueror 2 mod apk


Download World Conqueror 2 v1.3.6 MOD APK – MADALYA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like