World Conqueror 4 v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 865 ratings )
Price: $0
Download

World Conqueror 4 v1.0 FULL APK, strateji, tarih ve savaş oyunlarını seven hocalarımın uzun zamandır beklediği yapımcılığını ünlü EasyTech firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyun serilerinden birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ile bulunduğunuz dünya haritası üzerinde diğer devletlere karşı savaşarak kendi egemenliğinizi kurmaktır. World Conqueror 4 henüz tam anlamıyla ve tüm cihazlar için sunulmadığından direk indirilebilir FULL APK olarak paylaşıyorum bu sayede beklemeden oyunu indirip giriş yapabilirsiniz. Geniş oyun evreni, bitmek bilmeyen savaşlar, 100’den fazla hikaye, 2.Dünya Savaşı, Soğuk Savaş, 1960’dan sonrası için modern savaş temaları ve dahası sizleri bekliyor. Ordunuzu komuta edin, en iyi silahları temin edin ve düşmanlarınızı ezin… 50 ülke, 230 ünlü savaş generali, yüzlerce savaş aleti ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. World Conqueror 4 v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. World Conqueror 4 Play Store yapımcı tarafından yeni gönderilmiştir ve herkesin indirmesi için hazır değildir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

World Conqueror 4 v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyun ilk açıldığında Çince olarak başlar, sağ alt köşeden kırmızı ikona dokunarak dil menüsünü açıp, İngilizceyi seçebilirsiniz.

UYARI : oyunu kurabilmek için cihaz sürümünün Android 4.3 ve üzeri olması gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, wc 4 android, wc 4 apk, wc 4 apk download, wc 4 apk indir, wc 4 full apk, world conqueror 4 1.0 android, world conqueror 4 1.0 android indir, world conqueror 4 1.0 apk, world conqueror 4 1.0 apk download, world conqueror 4 1.0 apk indir, world conqueror 4 1.0 full apk, world conqueror 4 android, world conqueror 4 android için, world conqueror 4 android indir, world conqueror 4 apk, world conqueror 4 apk download, world conqueror 4 apk indir, world conqueror 4 for android, world conqueror 4 full apk, world conqueror 4 mobile, world conqueror 4 mobile apk, world conqueror 4 telefon için1,


Download World Conqueror 4 v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like