World of Warships Blitz v0.5.75 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 371 ratings )
Price: $0
Download

World of Warships Blitz v0.5.75 FULL APK, askeri savaş, strateji oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü Wargaming Group firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız dev savaş gemileri ile bulunduğunuz derin sular üstünde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. World of Warships Blitz henüz ülkemizde sunulmadı için FULL APK yani erken erişim olarak paylaşıyorum bu sayede birçok oyuncudan evvel giriş yapabilir, gemilerinizi geliştirebilirsiniz. Geniş oyun evreni, dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen savaşlar, 2.Dünya Savaşı dönemine ait kruvazörler, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. World of Warships Blitz v0.5.75 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. World of Warships Blitz Play Store’da yeni olduğu ve tam kullanıma sunulmadığı için indirilmesi azdır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

World of Warships Blitz v0.5.75 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 105 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, world of warships android, world of warships android için, world of warships apk, world of warships apk download, world of warships apk indir, world of warships blitz 0.5.75 android, world of warships blitz 0.5.75 apk, world of warships blitz 0.5.75 apk download, world of warships blitz 0.5.75 apk indir, world of warships blitz 0.5.75 full apk, world of warships blitz android, world of warships blitz android game, world of warships blitz apk, world of warships blitz apk download, world of warships blitz apk indir, world of warships blitz full apk, world of warships full apk, world of warships telefon için


Download World of Warships Blitz v0.5.75 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like