World Soccer Challenge v2020 MOD APK – Takım HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 642 ratings )
Price: $0
Download

World Soccer Challenge v2020 MOD APK – Takım HİLELİ

World Soccer Challenge v2020 TAKIM HİLELİ APK, mini futbol ve taktik oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Monkey I-Brow Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kulübü ile maçlara çıkmak, rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmektir. World Soccer Challenge içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm kupalar ve takımların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm takımlarla ve kupalarda müsabakaya çıkabilirsiniz. Yapılacak onlarca maç, zorlu rakipler, stratejik şutlar ve dahası sizleri bekliyor. World Soccer Challenge v2020 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. World Soccer Challenge Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

World Soccer Challenge v2020 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

World Soccer Challenge hile apk : oyun içindeki tüm takımların ve kupaların kilidi açıktır, istediğinizden oynamaya başlayabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, apk, apk indir, world soccer challenge 2020 apk hile, world soccer challenge 2020 full apk, world soccer challenge 2020 hack apk, world soccer challenge 2020 hile apk, world soccer challenge 2020 mod apk, world soccer challenge 2020 takım hileli, world soccer challenge apk hile, world soccer challenge apk mod, world soccer challenge full apk, world soccer challenge hack, world soccer challenge hack apk, world soccer challenge hile apk, world soccer challenge mod apk, world soccer challenge takım hileli


Download World Soccer Challenge v2020 MOD APK – Takım HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like