World Soccer Champs v2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 417 ratings )
Price: $0
Download

World Soccer Champs v2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

World Soccer Champs v2.5 PARA HİLELİ APK, futbol ve menajerlik oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Monkey I-Brow stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol takımı ile maçlara çıkmak, rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmektir. World Soccer Champs içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm takımların kilidini açıp, değerli futbolcuları transfer edebilirsiniz. Transferler, kulübünüz için yapılması gereken işler, zorlu maçlar ve dahası sizleri bekliyor. World Soccer Champs v2.5 sürümünde 2020/21 sezonu için yenilikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. World Soccer Champs Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur

Kurulumu

World Soccer Champs v2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World Soccer Champs 2.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Spor Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, world soccer champs 2.5 altın hile, world soccer champs 2.5 apk hile, world soccer champs 2.5 hack apk, world soccer champs 2.5 hile apk, world soccer champs 2.5 mod apk, world soccer champs 2.5 para hile, world soccer champs 2.5.1 mod apk, world soccer champs altın hile, world soccer champs apk hile, world soccer champs apk mod, world soccer champs hack, world soccer champs hack apk, world soccer champs hile apk, world soccer champs mod apk, world soccer champs para hile


Download World Soccer Champs v2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like