World War Heroes v1.6.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 277 ratings )
Price: $0
Download

World War Heroes v1.6.3 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Game development ltd stüdyosunun üstlendiği Android platformuna popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladınız asker ile bulunduğunuz savaş alanında düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. World War Heroes içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli, premium yani vip hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinizi mermi yağmurunda boğabilirsiniz. Geniş oyun evreni, dünyanın dört bir yanından rakipler, 2.Dünya Savaşı dönemini yansıtan silahlar, tanklar ve dahası sizleri bekliyor. World War Heroes v1.6.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. World War Heroes Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir, henüz ülkemiz için sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

World War Heroes v1.6.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World War Heroes 1.6.3 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz asla azalmaz.

World War Heroes 1.6.3 premium hile apk : oyuna vip üye olarak başlarsınız.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

174 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, world war heroes 1.6.3 android, world war heroes 1.6.3 apk, world war heroes 1.6.3 apk hile, world war heroes 1.6.3 apk mod, world war heroes 1.6.3 hack apk, world war heroes 1.6.3 hile apk, world war heroes 1.6.3 mermi hile, world war heroes 1.6.3 mod apk, world war heroes ammo hack, world war heroes android hile, world war heroes apk, world war heroes apk hile, world war heroes apk mod, world war heroes bullet hack, world war heroes hack apk, world war heroes hile apk, world war heroes mermi hile, world war heroes mod apk, world war heroes premium


Download World War Heroes v1.6.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like