WRC The Official Game v1.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 363 ratings )
Price: $0
Download

WRC The Official Game v1.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

WRC The Official Game v1.1.3 PARA HİLELİ APK, ralli oyunlarından ve arabalardan hoşlanıyorsanız günün ikinci konusu olarak sunacağım yapımcılığını Bigben Interactive stüdyosunun üstlendiği WRC The Official Game oyunu tamda size göredir. WRC The Official Game içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm kitli olan olan bölümleri açabilir dilediğiniz gibi yarışabilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz ralli arabası ile sizden istenilenler doğrultusunda en iyi şekilde parkuru tamamlamaktır. 18 lisanslı ralli aracı, 50’den fazla yarış pisti, 17 yarış pilotu ve dahası sizleri bekliyor… Citroën DS3 WRC, Ford Fiesta RS WRC, Hyundai i20 WRC, Polo R WRC gibi araçlar size eşlik edecektir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya dokunmatik ile sağlanabilmektedir. WRC The Official Game Play Store’da 9.99TL’dir.

Kurulumu

WRC The Official Game v1.1.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bigben.wrc2014” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

WRC The Official Game v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

WRC The Official Game 1.1.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, wrc the official game 1.1.3 android hile, wrc the official game 1.1.3 full apk, wrc the official game 1.1.3 hack apk, wrc the official game 1.1.3 hile apk, wrc the official game 1.1.3 mod apk, wrc the official game 1.1.3 para hile apk, wrc the official game 1.1.3 sınırsız para, wrc the official game android hile, wrc the official game apk indir, wrc the official game hack apk, wrc the official game hile apk, wrc the official game mod apk indir, wrc the official game para hile apk


Download WRC The Official Game v1.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like