X-Plane Flight Simulator v11.5.1 MOD APK – UÇAK HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 92 ratings )
Price: $0
Download

X-Plane Flight Simulator v11.5.1 MOD APK – UÇAK HİLELİ

X-Plane Flight Simulator v11.5.1 UÇAK HİLELİ APK, uçak simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Laminar Research stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz rotalarda uçuşlar yapmak ve görevleri tamamlamaktır. X-Plane Flight Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız gerçek parayla satılan tüm uçakların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm uçuşları yapabilirsiniz. Zorlu kalkış – iniş görevleri, uzun süren uçuşlar, tamamı gerçek markalarda – modellerde uçaklar ve dahası sizleri bekliyor. X-Plane Flight Simulator v11.5.1 sürümünde sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmış olup, uçak seslerinde düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve çift parmak ile sağlanabilmektedir. X-Plane Flight Simulator Play Store’da 115.000’den fazla indirilmiştir.

 

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

Kurulumu

X-Plane Flight Simulator v11.5.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.laminarresearch.x_plane10” Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

X-Plane Flight Simulator v11.5.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

X-Plane Flight Simulator 11.5.1 hile apk : oyun içindeki tüm uçakların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, x-plane flight simulator 11.5.1 apk hile, x-plane flight simulator 11.5.1 full apk, x-plane flight simulator 11.5.1 hack apk, x-plane flight simulator 11.5.1 hile apk, x-plane flight simulator 11.5.1 mod apk, x-plane flight simulator apk hile, x-plane flight simulator apk mod, x-plane flight simulator full, x-plane flight simulator full apk, x-plane flight simulator hack, x-plane flight simulator hack apk, x-plane flight simulator hile apk, x-plane flight simulator mod apk


Download X-Plane Flight Simulator v11.5.1 MOD APK – UÇAK HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like