Xenowerk v1.5.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 777 ratings )
Price: $0
Download

Xenowerk v1.5.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Xenowerk v1.5.4 PARA HİLELİ APK, aksiyon, fps ve kıyasıya mücadele türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü Pixelbite firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşman hedeflerini yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Xenowerk içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahı satın alıp düşmanlarınıza karşı yenilmez olabilirsiniz. Tehlikeli yaratıklar, güçlü silahlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Xenowerk v1.5.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Kurulumu

Xenowerk v1.5.4 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.pixelbite.mutant” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Xenowerk v1.5.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Xenowerk 1.5.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, xenowerk 1.5.4 altın hile apk, xenowerk 1.5.4 android hack, xenowerk 1.5.4 android hile apk, xenowerk 1.5.4 android mod, xenowerk 1.5.4 hack apk, xenowerk 1.5.4 hack apk download, xenowerk 1.5.4 mod apk, xenowerk 1.5.4 mod apk indir, xenowerk 1.5.4 para hile apk, xenowerk android, xenowerk android hile, xenowerk android hile apk, xenowerk android mod apk, xenowerk apk, xenowerk apk sd data, xenowerk full apk, xenowerk hack apk, xenowerk hile apk, xenowerk mod apk indir, xenowerk para hile apk


Download Xenowerk v1.5.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like