Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 151 ratings )
Price: $0
Download

Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK, fps, hayatta kalma ve battlegrounds tarzındaki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Çinli telefon üreticisi olan Xiaomi üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Xiaomi Survival Game henüz Google Play Store’da sunulmadığı için FULL APK yani ERKEN ERİŞİM olarak sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan önce giriş yapabilir, oyunu deneyebilirsiniz. Farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Xiaomi Survival Game henüz Play Store’da yoktur.

 

Kurulumu

Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, xiaomi survival game 0.1.53.3 android, xiaomi survival game 0.1.53.3 android indir, xiaomi survival game 0.1.53.3 apk, xiaomi survival game 0.1.53.3 apk download, xiaomi survival game 0.1.53.3 apk indir, xiaomi survival game 0.1.53.3 full apk, xiaomi survival game android, xiaomi survival game android için, xiaomi survival game android indir, xiaomi survival game apk, xiaomi survival game apk download, xiaomi survival game apk indir, xiaomi survival game full apk, xiaomi survival game mobile, xiaomi survival game mobile game, xiaomi survival game telefon için


Download Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like