Xtreme Motorbikes v1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 20 views
( 78 ratings )
Price: $0
Download

Xtreme Motorbikes v1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Xtreme Motorbikes v1.3 PARA HİLELİ APK, motosiklet sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını MehdiRabiee stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz şehir içinde sürüş yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Xtreme Motorbikes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz motosikleti alıp, yolların kralı olabilirsiniz. Yarışlar, peşinizden ayrılmayan polisler, hızı motosikletler ve dahası sizleri bekliyor. Xtreme Motorbikes v1.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Xtreme Motorbikes Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Xtreme Motorbikes v1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Xtreme Motorbikes 1.3 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, xtreme motorbikes 1.3 apk hile, xtreme motorbikes 1.3 hack apk, xtreme motorbikes 1.3 hile apk, xtreme motorbikes 1.3 mod apk, xtreme motorbikes 1.3 para hile, xtreme motorbikes altın hile, xtreme motorbikes apk hile, xtreme motorbikes hack, xtreme motorbikes hack apk, xtreme motorbikes hile apk, xtreme motorbikes mod apk, xtreme motorbikes para hile


Download Xtreme Motorbikes v1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like