Y8 Football League v1.1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 63 ratings )
Price: $0
Download

Y8 Football League v1.1.8 PARA HİLELİ APK, kafa futbolu oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Y8 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız mini futbolcular ile bulunduğunuz sahada rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmektedir. Y8 Football League içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz futbolcunun kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, güçlü rakipler, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Y8 Football League v1.1.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Y8 Football League Play Store’da 45.000’den fazla indirilmiştir.Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Y8 Football League v1.1.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Y8 Football League 1.1.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Y8 Football League 1.1.8 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 127 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, y8 football league 1.1.8 android hile, y8 football league 1.1.8 gem hack, y8 football league 1.1.8 hack apk, y8 football league 1.1.8 hile apk, y8 football league 1.1.8 mod apk, y8 football league 1.1.8 money hack, y8 football league 1.1.8 para hile, y8 football league elmas hile, y8 football league gem hack, y8 football league hack apk, y8 football league hile apk, y8 football league mod apk, y8 football league money hack, y8 football league para hile


Download Y8 Football League v1.1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like