Yandere School v1.1.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 460 ratings )
Price: $0
Download

Yandere School v1.1.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Yandere School v1.1.2 PARA HİLELİ APK, simülasyon, macera ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tea & Cake Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz okul içinde görevleri tamamlamak, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve diğer öğrencilere karşı mücadele etmektir. Yandere School içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanlara sahip olup, tüm senaryolarda oynayabilirsiniz. Geniş oyun alanı, onlarca görev, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Yandere School v1.1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Yandere School Play Store’da 195.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Yandere School v1.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Yandere School 1.1.2 para hile apk : oyun içinde paranız sınırsızdır.

Yandere School 1.1.2 hile apk : oyun içindeki gerçek paraya satılan bölümlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, yandere school 1.1.2 full apk, yandere school 1.1.2 hack apk, yandere school 1.1.2 hile apk, yandere school 1.1.2 mod apk, yandere school 1.1.2 pro apk, yandere school apk hack, yandere school apk hile, yandere school full apk, yandere school hack, yandere school hack apk, yandere school hile apk, yandere school mod apk, yandere school para hile, yandere school pro apk, yandere school unlock apk


Download Yandere School v1.1.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like