Yeraltı Ofisi Premium v1.2.10 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 38 views
( 288 ratings )
Price: $0
Download

Yeraltı Ofisi Premium v1.2.10 FULL APK – TAM SÜRÜM

Yeraltı Ofisi Premium v1.2.10 FULL APK, seçim yapma ve hikaye türündeki oyunları seven hocalarım için güncel ve vip sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Buff Studio firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çocuk karakteri ile bulunduğunuz karanlık garip dünya içinde hayalet dostlarınızda farklı maceralara atılmak, kararlar vererek ilerlemek ve sona ulaşmaktır. Yeraltı Ofisi içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı premium apk olarak sunuyorum bu sayede hiçbir kısıtlamaya takılmadan oynayabilir, maceranın sonuna ulaşabilirsiniz. Karanlık ortamlar, arkadaşlarınız, sürükleyici bir hikaye ve dahası sizleri bekliyor. Yeraltı Ofisi Premium v1.2.10 sürümünde bazı bölümlerde olan hatalar için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Underworld Office Play Store’da 57.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Yeraltı Ofisi Premium v1.2.10 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, underworld office apk hile, underworld office bilet hile, underworld office hack apk, underworld office hile apk, underworld office mod apk, yeraltı ofisi full apk, yeraltı ofisi premium 1.2.10 apk hile, yeraltı ofisi premium 1.2.10 apk mod, yeraltı ofisi premium 1.2.10 bilet hile, yeraltı ofisi premium 1.2.10 full apk, yeraltı ofisi premium 1.2.10 hack apk, yeraltı ofisi premium 1.2.10 hile apk, yeraltı ofisi premium 1.2.10 mod apk, yeraltı ofisi premium apk, yeraltı ofisi premium apk hile, yeraltı ofisi premium bilet hile, yeraltı ofisi premium hack apk, yeraltı ofisi premium hile apk, yeraltı ofisi premium mod apk, yeraltı ofisi vip apk


Download Yeraltı Ofisi Premium v1.2.10 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like