Yeraltı Ofisi v1.1.13 MOD APK – Bilet HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 133 ratings )
Price: $0
Download

Yeraltı Ofisi v1.1.13 MOD APK – Bilet HİLELİ

Yeraltı Ofisi Underworld Office v1.1.13 Bilet HİLELİ APK, hikaye ve seçim yapma tabanlı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Buff Studio firmasının üstlendiği Android platformuna giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile garip, karanlık bir hayalet evreni içinde kararlar vererek ilerlemek ve yer altındaki ofisinizde çalışmaktır. Yeraltı Ofisi Underworld Office içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız bilet hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça seçimler yapabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, detaylı kurgulanmış hikaye, bulunması gereken gizli nesneler ve dahası sizleri bekliyor. Yeraltı Ofisi v1.1.13 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Underworld Office Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Yeraltı Ofisi v1.1.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Yeraltı Ofisi 1.1.13 bilet hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bilet miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, underworld office apk hile, underworld office bilet hile, underworld office hack apk, underworld office hile apk, underworld office mod apk, yeraltı ofisi 1.1.13 apk hile, yeraltı ofisi 1.1.13 apk mod, yeraltı ofisi 1.1.13 bilet hile, yeraltı ofisi 1.1.13 hack apk, yeraltı ofisi 1.1.13 hile apk, yeraltı ofisi 1.1.13 mod apk, yeraltı ofisi apk hile, yeraltı ofisi bilet hile, yeraltı ofisi hack apk, yeraltı ofisi hile apk, yeraltı ofisi mod apk


Download Yeraltı Ofisi v1.1.13 MOD APK – Bilet HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like