Z.O.N.A Project X v1.01.01 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 700 ratings )
Price: $0
Download

Z.O.N.A Project X v1.01.01 FULL APK – SD DATA

Z.O.N.A Project X v1.01.01 FULL APK, aksiyon, macera ve korku oyunlarını sevenler için biçilmiş bir kaftan olarak düşündüğüm yapımcılığını AGaming+ stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve merak uyandırma olarak başarılı bulduğum nadir oyunlardan birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz ıssız bölgede araştırmalar yaparak yeni yerler keşfetmektir hayatta kalma mantığı hakimdir. Karşınıza düşman olarak mutasyona uğramış yani yaratığa dönüşmüş insanlar, hayvanlar ve dahası çıkacaktır elinizi sakın tetikten ayırmayın aksi halde bu sonunuz olur… Terk edilmiş kasabalar, korkunç mezarlıklar, takım arkadaşlarınız ile sığınabileceğiniz yapılar ve dahası oyunumuzda sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Z.O.N.A Project X Play Store’da 3.27TL’dir yeni olduğu için 80 indirilmesi vardır.

 

Kurulumu

Z.O.N.A Project X v1.01.01 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.zonaprojectx” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Z.O.N.A Project X v1.01.01 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunzona project x 1.01.01 android, zona project x 1.01.01 apk download, zona project x 1.01.01 apk full, zona project x 1.01.01 apk indir, zona project x 1.01.01 full apk, zona project x 1.01.01 full sürüm, zona project x android, zona project x android indir, zona project x apk, zona project x apk download, zona project x apk full, zona project x apk indir, zona project x apk sd data, zona project x full apk, zona project x indir, zona project x mobil apk, zona project x mobile


Download Z.O.N.A Project X v1.01.01 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like