Zenonia 5 v1.2.6 MOD APK – ALIŞVERİŞ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 943 ratings )
Price: $0
Download

Zenonia 5 v1.2.6 ALIŞVERİŞ HİLELİ APK, RPG ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gamevil stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik evren için hem görevleri tamamlamak, hemde kötülüğe karşı mücadele etmektir. Zenonia 5 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani alışveriş hileli olarak sunuyorum bu sayede oyun içindeki NPC karakterler dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, karakterinizin gelişimini kolayca tamamlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli yaratıklar, farklı özelliklere sahip savaşçılar ve dahası sizleri bekliyor. Zenonia 5 v1.2.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Zenonia 5 Play Store’da 360.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Zenonia 5 v1.2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zenonia 5 v1.2.6 alışveriş hile apk : oyun içindeki satıcılarda satılan tüm ögelerin fiyatı “0” sıfırdır.

Zenonia 5 v1.2.6 yetenek hile apk : oyun içindeki seri şekilde skill yani özel yetenek kullanabilirsiniz.

UYARI : oyun içinde altın ile satılan ürünlerden aynı anda 1’den fazla almayın.

NOT : sadece oyun içindeki NPC yani normal satıcılarda hile aktiftir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, RPG Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, zenonia 5 1.2.6 alışveriş hile, zenonia 5 1.2.6 android hile, zenonia 5 1.2.6 eşya hile, zenonia 5 1.2.6 hack apk, zenonia 5 1.2.6 hile apk, zenonia 5 1.2.6 mod apk, zenonia 5 alışveriş hile, zenonia 5 android hack, zenonia 5 android hile, zenonia 5 android mod, zenonia 5 apk hack, zenonia 5 apk hile, zenonia 5 eşya hile, zenonia 5 hack apk, zenonia 5 hile apk, zenonia 5 mod apk, zenonia 5 para hile,


Download Zenonia 5 v1.2.6 MOD APK – ALIŞVERİŞ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like