Zlatan Legends v1.4.2 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 690 ratings )
Price: $0
Download

Zlatan Legends v1.4.2 FULL APK, uzun zamandır Android platformu için çıkması beklenen yapımcılığını ISBIT GAMES stüdyosunun üstlendiği ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimović kontrol ettiğimiz hem futbol hemde hedef vurma-ilerleme tarzında bir oyundur. Zlatan Legends henüz tüm Android oyuncuları için sunulmadığından FULL APK yani erken erişim olarak sunuyorum bu sayede birçok kişiden evvel oyuna giriş yapabilir, topları hedeflere yollayabilirsiniz. Galaksiler arasında turnuvalar, dünyanın dört bir yanında oyuncular, ligler, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Becerilerinizi ve tarzınızı geliştirmek parmaklarınızın ucundadır. Şutları çekin, sektirin, hedefe ulaştırın ve rakiplerinizi yenin… Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zlatan Legends henüz Play Store’da sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

UYARI : Cihaz sürümünün minimum Android 5.0+ üzeri olması gereklidir.

Zlatan Legends v1.4.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “se.isbit.mimosa” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Zlatan Legends v1.4.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, zlatan legends 1.4.2 android, zlatan legends 1.4.2 android indir, zlatan legends 1.4.2 apk, zlatan legends 1.4.2 apk download, zlatan legends 1.4.2 apk full, zlatan legends 1.4.2 full apk, zlatan legends android, zlatan legends android download, zlatan legends android indir, zlatan legends apk, zlatan legends apk download, zlatan legends apk full, zlatan legends apk indir, zlatan legends full apk, zlatan legends mobile, zlatan legends mobile apk


Download Zlatan Legends v1.4.2 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like