Zombie Blast Crew v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 601 ratings )
Price: $0
Download

Zombie Blast Crew v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Zombie Blast Crew v1.0.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, mini FPS ve zombilere karşı mücadele etme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü Vivid Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz şehir içinde zombilere karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Zombie Blast Crew içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas altın hileli, sınırsız kristal hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli düşmanlar, özel silahlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Blast Crew v1.0.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Blast Crew Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Zombie Blast Crew v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Blast Crew v1.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Blast Crew v1.0.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Zombie Blast Crew v1.0.0 kristal hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kristal miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, zombie blast crew 1.0.0 altın hile, zombie blast crew 1.0.0 apk hile, zombie blast crew 1.0.0 hack apk, zombie blast crew 1.0.0 hile apk, zombie blast crew 1.0.0 mod apk, zombie blast crew 1.0.0 para hile, zombie blast crew altın hile, zombie blast crew apk hile, zombie blast crew apk mod, zombie blast crew hack, zombie blast crew hack apk, zombie blast crew hile apk, zombie blast crew mod, zombie blast crew mod apk, zombie blast crew para hile


Download Zombie Blast Crew v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like