Zombie Castaways v2.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 190 ratings )
Price: $0
Download

Zombie Castaways v2.16 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını VIZOR APPS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine zombilerle birlikte şehrinizi kurmak, yönetmek ve görevleri tamamlamaktır. Zombie Castaways içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm yapıları ve görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, komik zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Castaways v2.16 sürümünde yılbaşı teması hakim olup, yeni etkinlikler eklenmiştir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Castaways Play Store’da 500.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Zombie Castaways v2.16 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Castaways 2.16 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Castaways 2.16 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 43 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, zombie castaways 2.16 altın hile, zombie castaways 2.16 android hile, zombie castaways 2.16 apk hile, zombie castaways 2.16 apk mod, zombie castaways 2.16 hack apk, zombie castaways 2.16 hile apk, zombie castaways 2.16 mod apk, zombie castaways 2.16 money hack, zombie castaways 2.16 para hile, zombie castaways altın hile, zombie castaways android hile, zombie castaways apk hile, zombie castaways apk mod, zombie castaways hack, zombie castaways hack apk, zombie castaways hile apk, zombie castaways mod apk, zombie castaways money hack, zombie castaways para hile


Download Zombie Castaways v2.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like