Zombie Hive v1.18 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 491 ratings )
Price: $0
Download

Zombie Hive v1.18 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Zombie Hive v1.18 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında adını sıkça gördüğüm yapımcılığını Mobirix stüdyosunun üstlendiği son zamanlarda android platformunda bir hayli popüler olan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünüz altında olan asker, mühimmat, araç ve diğer ögeleri kullanarak yerin yüzlerce kat altına inip tüm zombileri öldürmektir. Zombie Hive içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm ekipman, asker ve diğer birimleri dilediğiniz gibi geliştirebilir istediğinizi satın alabilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Hive sonu için 1000 kat aşağı inmeniz gerektiği söyleniyor bağımlılık yapacak nadir oyunlardan birisidir. Zombie Hive Play Store’da 17.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Zombie Hive v1.18 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Hive 1.18 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Zombie Hive 1.18 para hile apk : sınırsız elmas ile dilediğiniz kadar oyun parası satın alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunzombie hive 1.18 altın hile apk, zombie hive 1.18 elmas hile apk, zombie hive 1.18 mod apk, zombie hive 1.18 para hile apk, zombie hive android hack, zombie hive android hile, zombie hive android indir, zombie hive android mod, zombie hive apk hile, zombie hive apk indir, zombie hive elmas hile apk, zombie hive hack apk, zombie hive hile indir, zombie hive mod apk, zombie hive mod apk download, zombie hive mod apk indir, zombie hive para hile apk


Download Zombie Hive v1.18 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like