Zombie Idle Defense v1.5.83 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 933 ratings )
Price: $0
Download

Zombie Idle Defense v1.5.83 MOD APK – PARA HİLELİ

Zombie Idle Defense v1.5.83 PARA HİLELİ APK, savunma, idle ve zombilere karşı mücadele etme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ONESOFT firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde zombi akınlarını yok etmek ve kendi bölgenizi korumaktır. Zombie Idle Defense içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterlerinizi ve silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen zombi akınları, güçlü silahlar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Idle Defense v1.5.83 sürümünde yılbaşı etkinliği eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Idle Defense Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Zombie Idle Defense v1.5.83 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Idle Defense 1.5.83 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Zombie Idle Defense 1.5.83 altın hile apk : oyun içinde altın miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, Savunma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, zombie idle defense 1.5.83 apk hack, zombie idle defense 1.5.83 apk hile, zombie idle defense 1.5.83 hack apk, zombie idle defense 1.5.83 hile apk, zombie idle defense 1.5.83 mod apk, zombie idle defense 1.5.83 para hile, zombie idle defense apk hile, zombie idle defense apk mod, zombie idle defense hack, zombie idle defense hack apk, zombie idle defense hile apk, zombie idle defense mod apk, zombie idle defense para hile


Download Zombie Idle Defense v1.5.83 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like