Zombie Survival Shooting Game v1.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 532 ratings )
Price: $0
Download

Zombie Survival Shooting Game v1.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Zombie Survival Shooting Game v1.12.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon, zombilere karşı mücadele ve nişan alma oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını VNG GAME firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan zombileri yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. ZOMBIE SURVIVAL Shooting Game içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahlara sahip olabilirsiniz. Saldırgan zombiler, farklı silahlar, inşa etmeniz gereken bölgeniz ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Survival Shooting Game v1.12.1 sürümünde yeni aşamalar ve ekipmanlar eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. ZOMBIE SURVIVAL: Shooting Game Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Zombie Survival Shooting Game v1.12.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Survival Shooting Game 1.12.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Survival Shooting Game 1.12.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, zombie survival shooting game 1.12.1 altın hile, zombie survival shooting game 1.12.1 apk hile, zombie survival shooting game 1.12.1 hack apk, zombie survival shooting game 1.12.1 hile apk, zombie survival shooting game 1.12.1 mod apk, zombie survival shooting game 1.12.1 para hile, zombie survival shooting game altın hile, zombie survival shooting game apk, zombie survival shooting game hack apk, zombie survival shooting game hile apk, zombie survival shooting game mod apk, zombie survival shooting game para hile


Download Zombie Survival Shooting Game v1.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like